Atatürk Eğitim FakültesiTürk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

2018-2019 Bahar Final Takvimi

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Final Takvimi

SINIF

DERS

SINIF

TARİH

SAAT

1

GK105/ATA122 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2 – UZEM

Aef301

11.06.19 Salı

17.00

1/2

GK106/YDZI122 İngilizce 2 – UZEM

Aef301

13.06.19 Perşembe

17.00

1

GK107/TDE1026/168 Türk Dili 2 – M. BABACAN

402

17.06.19 Pazartesi

11.00

1

MB102 Eğitim Psikolojisi – M. AĞIR

401

10.06.19 Pazartesi

14.00

1

MB104 Eğitim Felsefesi – E. ESMER

401

11.06.19 Salı

13.00

1

TDAE105/TDE1034/110 Türkiye Türkçesi 2 – M. ŞEN

401

12.06.19 Çarşamba

11.00

1

TDAE106/TDE1018/128 Osmanlı Türkçesi 2 – Ö. TURAN

402

14.06.19 Cuma

09.00

1

TDAE104 Edebiyat Bilgi ve Kuramları 2 – E. TAŞTAN

401

18.06.19 Salı

11.00

1

GK170 Osmanlı Dili ve Kültürü – Ö. TURAN

402

14.06.19 Cuma

11.00

1/2

EGT1004/252 Gelişim Psikolojisi – M. AĞIR

404

14.06.19 Cuma

15.00

1

YDFA154 Farsça – Ü. AY

Fef114

17.06.19 Pazartesi

13.00

1

TDE1028/158 Türk Halk Edebiyatı Giriş – M. AÇA

401

13.06.19 Perşembe

13.00

1

TDE1052/152 Eski Türk Edebiyatı Giriş II – E. TAŞTAN

401

17.06.19 Pazartesi

11.00

1

TDE1068/112 Yeni Türk Edebiyatı Giriş II – M. BABACAN

Aef205

17.06.19 Pazartesi

15.00

2/3

TDE2052/EGT352 Türk Dili ve Edebiyatında Program Geliştirme – S. CENGİZHAN

402

18.06.19 Salı

11.00

2

TDE2010/252 Uygur Türkçesi – M. ŞEN

401

10.06.19 Pazartesi

15.00

2

TDE2068 Yeni Türk Edebiyatı Tarihi II – B. ASİLTÜRK

401

11.06.19 Salı

10.30

2

TDE2022/260 Eski Türk Edebiyatı Tarihi II – E. TAŞTAN 

401

17.06.19 Pazartesi

11.00

2

TDE2006 Eski Türkiye Türkçesi – S. M. ARÇIN

401

13.06.19 Perşembe

14.00

2/3

TDE2038/270 Çocuk ve Gençlik Edebiyatı – M. BABACAN

401

12.06.19 Çarşamba

15.00

2

TDE228 Osmanlı Türkçesi IV – Ş. ALİŞ 

Fef106

10.06.19 Pazartesi

13.00

2

TDE206 Dil Bilgisi IV (Cümle Bilgisi) – N. ERCAN

401

14.06.19 Cuma

11.30

2

TDE262 Metin Tahlili II – B. ASİLTÜRK

401

11.06.19 Salı

10.30

2

TDE258 Türk Halk Edebiyatı II – M. AÇA

401

13.06.19 Perşembe

13.00

2

TAR240 Türk Kültür Tarihi – M. AKSOY

403

13.06.19 Perşembe

13.00

2

TDE244 Bilimsel Araştırma Yöntemleri – M. AKSOY

403

13.06.19 Perşembe

13.00

3

EGT3052 Türk Dili ve Edebiyatında Ölçme ve Değerlendirme – B. TUNÇ

402

13.06.19 Perşembe

14.00

3/4

EGT3056/452 Türk Dili ve Edebiyatında Özel Öğretim Yöntemleri – N. ERCAN

401

14.06.19 Cuma

11.30

3

TDE3056/352 Çağatay Türkçesi – M. ŞEN

401

10.06.19 Pazartesi

15.00

3/4

TDE3070/462 Yeni Türk Edebiyatı Tarihi IV – B. ASİLTÜRK

401

11.06.19 Salı

10.30

3

TDE3064/360 Eski Türk Edebiyatı Tarihi IV – E. TAŞTAN

401

18.06.19 Salı

11.00

3

TDE3004/312 Şiir Tahlili – M. GÜR             

401

13.06.19 Perşembe

13.00

3

TDE3080/362 Metin Şerhi II – E. TAŞTAN

401

17.06.19 Pazartesi

11.00

3/4

TDE3076/476 Dilbilimde İleri Konular – D. UYGUN GÖKMEN

401

12.06.19 Çarşamba

15.00

4/5

EGT4090/406 Türk Dili ve Edebiyatında Öğretmenlik Uygulaması

636/8

14.06.19 Cuma

10.00

4/5

TDE4060/EGT552 Türk Dili ve Edebiyatında Araştırma Projesi

634/6/8

14.06.19 Cuma

14.00

4

TDE1090 İstanbul ve Edebiyat – M. GENCELİ

401

10.06.19 Pazartesi

15.00

4

TDE4020 Örneklerle Batı Edebiyatı – B. ASİLTÜRK

401

11.06.19 Salı

10.30

3/4

TDE4072/356 Çağdaş Türk Lehçeleri II: Kıpçak Grubu – S. M. ARÇIN

401

13.06.19 Perşembe

.00

4

TDE4012 Cumhuriyet Devri Türk Edebiyatı: Şiir – M. BABACAN

401

12.06.19 Çarşamba

11.00

4

TDE4040/316 Eğitici Drama Uygulamaları – M. EKENER

404

13.06.19 Perşembe

10.30

4

EGT301 Sınıf Yönetimi – N. AKKUL

404

14.06.19 Cuma

11.00

4

TDE458 Türk Tiyatro Tarihi – M. BABACAN

401

12.06.19 Çarşamba

11.00

4

TDE460 Eski Türk Edebiyatı Tarihi IV – E. TAŞTAN

401

18.06.19 Salı

11.00

4

TDE472 Türk Dünyası Çağdaş Edebiyatı II – M. GENCELİ

401

10.06.19 Pazartesi

15.00

4

TDE464 Sesli Okuma Sanatı II – N. ERCAN

401

14.06.19 Cuma

11.30

5

TDE502 Sosyal Kültürel ve Edebî Etkinlikler – N. ERCAN

401

14.06.19 Cuma

11.30

5

TDE504 Cumhuriyet Devri Türk Edebiyat IV – M. BABACAN

401

12.06.19 Çarşamba

11.00

5

TDE506 Diksiyon – N. OLCAR

404

11.06.19 Salı

14.00

5

TDE510 Şiir Sanatı – N. ERCAN

401

14.06.19 Cuma

11.30

 

Devamı Bunu Görmek İstemiyorum
×